cart
cart0
cart
menu
baginbox_baner_#afcb1f

WORKI

W naszej ofercie znajdują się worki o pojemności od 2 do 1140 litrów, które mogą być dodatkowo aseptyczne czy wyjałowione promieniami Gamma. Oferowane worki mogą być zaopatrzone w kołnierze do ciepłego lub zimnego napełniania płynów oraz wszelkie rodzaje zaworów czy zamknięć.

Do produkcji worków bag-in-box wykorzystywana jest folia wielowarstwowa o różnym poziomie barierowości tlenowej, elastyczności czy przezroczystości. Wyróżniamy następujące rodzaje foli:

BARIEROWOŚĆ STANDARDOWA. FOLIA Z WARSTWAMI TRANSPARENTNYMI.

 

 

 WARSTWY FOLII TBS

Worki wykonane z tego rodzaju folii cechują się dobrą barierowością tlenową i bardzo wysoką elastycznością. Ze względu na wykonanie z warstw polietylenu i EVOH jest transparentny, co umożliwia oglądanie zawartości worka. Dedykowany do mleka, wina i koncentratów warzywnych.

BARIEROWOŚĆ STANDARDOWA. FOLIA Z WARSTWAMI METALIZOWANYMI.

 

 

 WARSTWY FOLI MBS

Worki wykonane z tego rodzaju folii cechują się dobrą barierowością tlenową i wysoką elastycznością. Ze względu na wykonanie z warstw polietylenu i metalizowanego poliestru chroni zawartość przed wpływem promieni słonecznych. Dedykowany do mleka, wina i koncentratów warzywnych oraz soków z owoców tradycyjnych.

BARIEROWOŚĆ WYSOKA. FOLIA Z WARSTWAMI METALIZOWANYMI.

 WORKI

 

 WARSTWY FOLI MBS+

Worki wykonane z tego rodzaju folii cechują się bardzo dobrą barierowością tlenową i dobrą elastycznością. Ze względu na wykonanie z warstw polietylenu, warstwy EVOH i metalizowanego poliestru chroni zawartość przed wpływem promieni słonecznych. Dedykowany do koncentratów warzywnych, soków z owoców tradycyjnych i tropikalnych.

BARIEROWOŚĆ BARDZO WYSOKA. FOLIA Z WARSTWAMI METALIZOWANYMI.

 WORKI

 

WARSTWY FOLII MBS++ 

Worki wykonane z tego rodzaju folii cechują się wyśmienitą barierowością tlenową i dobrą elastycznością. Zastosowanie warstwy aluminium powoduje, że soki z owoców tradycyjnych, koncentraty warzywne, mleko oraz wino mogą mieć przedłużoną trwałość.

 

RODZAJE WORKÓW ORAZ ZAWORÓW W NAJCZĘŚCIEJ STOSOWANYCH APLIKACJACH PRZEDSTAWIONE SĄ PONIŻEJ:

baner_bib_1