cart
cart0
cart
menu
baginbox_baner_#afcb1f

O NAS

Naszym celem jest stworzenie podmiotu, który oferuje kompleksowe rozwiązania, zaopatrując firmy spożywcze, przetwórcze oraz chemiczne w maszyny, worki i kartony wykorzystywane w technologii bag-in-box.

ECOFILL RO BOXRealizując wyznaczony cel, pragnąc sprostać najwyższym standardom, nawiązaliśmy współpracę z jednym z największych europejskich producentów maszyn nalewających w systemie bag-in-box, firmą Cartobol. Jesteśmy jej oficjalnym przedstawicielem na rynkach centralnej i wschodniej Europy. Firma Cartobol jest obecna na rynku bib od 25 lat. W swojej ofercie posiada maszyny pakujące różnego typu, od pakowarek ręcznych, poprzez maszyny półautomatyczne, aż po w pełni zautomatyzowane maszyny nalewające wraz z liniami pakującymi i paletyzującymi gotowy produkt, a także maszyny do pakowania aseptycznego. Maszyny firmy Cartobol już wiele lat pracują u producentów różnych branż na całym świecie.

Chcąc zaoferować klientom najszerszą gamę worków najwyższej jakości, jesteśmy przedstawicielem na Europę Centralną i Wschodnią firmy Liqui-Box, międzynarodowego producenta opakowań bib z 50-letnią tradycją na rynku. Liqui-Box jest światowym liderem rynku worków bag-in-box przeznaczonych do pakowania mleka, napojów, soków, wina i pozostałych produktów rynku spożywczego i chemicznego. Dzięki współpracy z firmą mającą długoletnie doświadczenie oraz doskonale wyposażone laboratoria badawcze, możemy zaoferować najlepsze rozwiązania dla wszystkich klientów w zakresie pakowania płynów dla każdej aplikacji. W naszej ofercie znajdują się worki o pojemności od 2 do 1140 litrów, które mogą być aseptyczne czy wyjałowione promieniami Gamma. Oferowane worki mogą być zaopatrzone w kołnierze do ciepłego lub zimnego napełniania płynów oraz wszelkie rodzaje zaworów czy zamknięć.

KARTONYKartony do pakowania worków bag-in-box to kolejna ważna pozycja w ofercie Branfood. Nasz dział techniczny, ściśle współpracuje z producentami opakowań tekturowych posiadającymi doświadczenie w produkcji opakowań bag-in-box, dlatego może zaoferować kartony, z wszelkiego rodzaju tektury z nadrukami wykonanymi metodą offsetową czy fleksograficzną. Nasi graficy mogą przygotować dla Klientów każdy projekt szaty graficznej. Wprowadzany, nowy model kartonu, sprawdzany jest w laboratorium firmy Liqui-Box w Manchesterze, dzięki czemu możemy zagwarantować, że będzie odpowiedni dla oferowanych przez nas worków.

Dopełnieniem naszej oferty są dyspensery, przeznaczone do dystrybucji komercyjnej soków, mleka, wina i wody dla rynku HORECA. Gwarantują one wysoką jakość produktu w stałej optymalnej temperaturze. Tą innowacyjną ofertę adresujemy do właścicieli hoteli, restauracji, punktów gastronomicznych oraz stacji paliw.

TWORZYMY ROZWIĄZANIA PRZYSZŁOŚCI.

Zapewniamy naszym Klientom, kompleksową obsługę w systemie bag-in-box, poprzez:

OFERTA_BIB